Taklampa
2021-01-26
868957
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, mässing, 5 ljusarmar, höjd 63, diameter 53 cm
Skadade lampsocklar, skärmar med skador