Liisa Johansson-Pape bordslampa
2021-01-31
868917
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
LISA JOHANSSON-PAPE, bordslampa, Orno, 1900-talets mitt, vitmålad metallskärm, mässing, ca höjd 45 cm.
Smärre slitage, liten buckla