Tapio Wirkkala silver vas
2021-01-31
868897
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 600 EUR |
TAPIO WIRKKALA, VAS, silver 916, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1969, vikt ca 320 g, höjd 21,5 cm
Lätt slitage, gravering i bottnet