Paul René Gauguin, färgträsnitt
Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PAUL RENE GAUGUIN (Frankrike 1911-76): Flicka med huckle och fläta, signerad och daterad Paul René Gauguin 1962, numrerad 5/260, färgträsnitt, bildmått ca 69x41 cm
Zustandsbeschreibung
ej examinerad ur ram
868879
2021-02-28