Berndt Friberg vas
2021-01-28
868656
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg, aniaraglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, daterd 1974, höjd ca 11 cm
Mikronagg samt slitage vid fot