Oidentiferad konstnär
2021-01-28
868600
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Religiöst motiv, olja på duk 81x116 cm, ej signerad