Edition Luxe Ring 18K
2021-03-28
868498
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18K, C Wikström, Stockholm, 1950, cabochonslipad grön sten, krans med små pärlor, delvis ornerad skena, stl ca 17 1/2+ jmfr 54.5, vikt ca 4.2 g
Sten med naggar, repor och färgförändring troligen efter stötskada.