Skrivbord
2021-01-27
868385
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, lådor samt skåp med bakomliggande hyllplan, sarg, ek, nyckel finns, höjd ca 92 samt 114x50 cm
Skrap- och stötmärken, slitage och fläckar