Mulberry
2021-02-01
868359
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MULBERRY, väska i svart präglat läder, reglerbar axelrem, invändigt fodrad med logomönstrad textil, detaljer i mässingsfärgad metall, märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett, bredd 21 cm, djup ca 3,5 cm, höjd ca 21 cm.
Bruksslitage.