Akvarell Kina
2021-01-29
868272
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, landskapsmotiv med träd och fåglar, bär text samt stämplar, akvarell på siden , ca 71x73 cm