Tallrikar Kina 1700-tal Imari
2021-01-24
868192
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), Imaridekor, diameter ca 22,5 cm
Nagg och sprickor