Piedestal med hyllplan
2021-01-25
868171
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, med hyllplan, 1900-tal, mahogny, höjd ca 101, 38x38 cm
Bruksslitage, smärre stötskada