Matbord 1950/60-tal
2021-01-26
868121
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1950/60-tal, fanérat i teak, höjd ca 72, diameter 122 cm, bredd 84 cm, iläggskivor (2 st bredd ca 33 cm)
Brukslitage, märke, repor