Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EINAR WALLQVIST (1896-1985): Porträtt, signerad och daterad Einar Wallqvist -69, blyerts, ca 30x23 cm
Zustandsbeschreibung
868092
2021-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner