Karin Mamma Andersson
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962): Komposition, signerad och daterad Karin Mamma Andersson 2008, 93/250, färglitografi, bladmått ca 64x45 cm
Kuntoraportti
Löst blad
868079
Päivämäärä:
2021-01-26