Vaser 1900-tal Kina
2021-01-24
868061
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 3 st, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, samtliga med märke, höjd ca 14-36 cm