Stekfat Kina 17/1800-tal
2021-01-28
868040
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKFAT, Kina, 17/1800-tal, oktagonal, porslin, dekor i underglasyrblått, ca 37,5x30 cm
Spricka, naggar