Taklampa Swedish Modern
2021-01-31
868031
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, Swedish Modern, 1900-talets andra kvartal, stomme av mässing, fem kupor av vitt glas, diameter ca 56 cm, höjd 70 cm.
Bruksslitage, naggm en kupa med sprickor, ej funktionstestad.