Ejnar Kohlmann oljemålning
2021-01-24
868027
| Klubbat belopp | 100 EUR |
| Utropspris | 200 EUR |
EJNAR KOHLMANN (1888-1968) stilleben med bok, signerad, olja på duk, 61x50 cm