Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BERTIL LUNDGREN, Rörstrand, glaserat stengods, signerad B Lundgren och numrerad 117473 , diameter ca 41
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
868000
2021-01-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner