Skål Kina 18/1900-tal
2021-01-28
867977
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKÅL, Kina, 18/1900-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd ca 7, 34x27 cm
Lagningar