Gösta Werner färglitografi
2021-01-24
867905
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-1992): "Farväl", signerad G Werner, 33/100, färglitografi, ca 45x31 cm