Rogozny oljemålning
2021-01-24
867844
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUENA ROGOZNY (1948-2001): Operan i Stockholm, signerad och daterad Rogozny 1996, olja på duk, ca 60x73 cm
Oramad