Tallrikar Kina 1700-tal
2021-01-28
867839
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 9 st, Kina, 1700-tal, famille rose, dekor av blommor, porslin, diameter ca 16-22,5 cm
Nagg, sprickor