Takarmatur
2021-01-23
867770
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, 3 ljuskällor, höjd 37, diameter 42 cm