Skålfat Kina
2021-02-28
867658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLFAT, Kina 1800-tal, porslin, blåvit dekor av landskap med sjö, höjd 4, längd 16 cm
obetydliga nagg, glasyrmistor