Hans Erik Eriksson oljemålning
2021-01-25
867630
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Blomsteräng, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 42x61 cm