indopersisk yksa och sköld
2021-01-24
867617
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
YXA, SKÖLD, indopersiska, järn och mässong, sekelskiftet 1800/1900-tal, längd 63 cm, diameter 28,5 cm
Slitage