Svärd Skottland 1800-tal
2021-01-24
867615
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
SVÄRD, Skottland 1800-tal, korgfäste i stål, rak klinga, längd 102,5 cm.
Bruksslitage, råst, balja saknas.