Klubbat för:
8 400 SEK
4 000 SEK
ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Vinterlandskap med karolin till häst, signerad och daterad Alex. Langlet -44, olja på duk, ca 50x40 cm
867523
2021-01-25