Taklampa
2021-01-25
867384
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, ca 1930-tal, funkis, skrämar i creméfärgat glas, kromad metall med förgylld bård, höjd ca 50, diameter 30 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen