Rogozny oljemålning
2021-01-21
867369
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (1948-2001): Strandvägen , Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 50x69 cm
Oramad