Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ARVID JORM (1892-1964), landskap, olja på papper uppklistrat på pannå, signerad, 38 x 60 cm
867338
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här