Klubbat för:
18 000 SEK
6 000 SEK
OLOF AHLBERG (1876-1956): Sittande kvinna, signerad och daterad Olof Ahlberg 1912, patinerad brons, Herman Bergman fud, monterad på träsockel, höjd ca 27 cm
Träsockeln skev
867293
2021-01-20