Vägglampetter senjugend
2021-01-30
867242
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, mässing, senjugend, 1910/20-tal, två ljusarmar, höjd 30 cm.
Åldersrelaterat slitage, två skruvar på baksidan förstärkta med lim.