Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BJÖRN BERG (1923-2008), akvarell, julotta, signerad, daterad -77, bildmått 31,5x37,5 cm
Framstår i gott skick, j examinerad ur ram
867226
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här