Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
C G GORDON STUART (verksam kring 1892-1896): Två kvinnor vid öppen spis, akvarell, signerad 1888, bildstorlek 32,5 x 50 cm.
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.
867201
2021-01-30