Ljusstakar Frankrike
2021-01-24
867195
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, Frankrike, förgyllt brons, rakt konat skaft på rund fot, blomsterdekor, höjd ca 28 cm
Smärre slitage, manschetter saknas