Saltkar
2021-01-31
867182
| Klubbat belopp | 200 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
SALTKAR, silver, invändigt förgyllda, 80 x 65 mm, höjd 75 mm, vikt totalt ca 132 g, Stockholm 1814
Åldersrelaterat slitage.