Gunnar Norrman gravyr
2021-01-25
867077
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Stammar", torrnålsgravyr, signerad och numrerad 5/24, daterad 1985, plåtstorlek ca 17x22 cm
något gulnad