Takarmatur
2021-01-24
867050
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, 8 ljusarmar med glaskupor i glas, patinerad metallstomme, höjd ca 55 cm och diam ca 95 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad