Petter Thoen färglitografi
2021-01-21
867014
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, 201/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm