Lisa Rinnevuo färglitografi
2021-01-21
866984
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad Lisa Rinnevou, 184/190, gicleéprint, bladmått ca 46,5x31 cm