Större bordsarmatur brons
2021-01-21
866977
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STÖRRE BORDSARMATUR, brons, Frankrike, 1900-tal, senempirestil, förgylld och patinerad, höjd inkl. skärm ca 75 cm