Cecilia Sikström
2021-01-20
866803
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM, (född 1962): "Venus", signerad Cecilia Sikström, 77/180, färglitografi, bladmått ca 58x19 cm