Stolar
2021-01-22
866711
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR (2), 1 par, 1800-talets slut, allmoge, bemålade i blått, sitthöjd ca 43 cm
Den ena något lös i vissa fogar, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage