Okänd konstnär oljemålning
2021-01-21
866620
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, Allmogescen med figurer, olja på duk, 32x48 cm
Ytsmuts, skador