Hermès portfölj

Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj
Hermès portfölj

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HERMÈS, portfölj, 1920-tal, brunt skinn, beslag i mässing, märkt Hermès Paris, ca 56x36x14 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina på skinn, nyckel saknas

866550

2021-01-21