Klubbat för:
460 EUR
Utropspris
400 EUR
TERRIN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, längd 25 cm, bredd 20 cm
Tidsenligt slitage
866523
2021-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här