Movado herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MOVADO, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 2526, cal cal 245, läderarmband med spänne i gulddoublé, 22x35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med slitage
866495
2021-01-22